Правила поведінки учнів під час дистанційного навчання
Дистанційне навчання здійснюється у двох режимах синхронному (всі учасники освітнього процесу одночасно перебувають у веб – середовищі) чи асинхронному (освітній процес здійснюється за зручним для вчителів та учнів графіком).
Пам’ятайте, у синхронному режимі усі учні долучаються до уроку (відсутнім можна бути тільки з поважних причин (хвороба, технічні причини),але потрібно заздалегідь попередити вчителя або класного керівника. Відсутність по хворобі підтвержується довідкою від лікаря, з інших причин – пояснювальною від батьків.
Правила поведінки на онлайн – уроці:
1.Навчаємось за розкладом.
2.Приєднуємось на уроки вчасно.
3.На аватарці фото учня, нік – його ім’я та прізвище.
4.Вмикаємо мікрофон і камеру.
5.Коли вчитель пояснює, мікрофон учня вимкнутий. Почнеться обговорення – і вчитель запропонує ввімкнути мікрофони.
6.Беремо участь в діяльності уроку.
7.Виконуємо завдання онлайн-уроку.
8.В чаті вести спілкування відповідно до теми, задавати запитання по суті уроку, дотримуватись культури спілкування.
9. Виконані роботи та завдання приймаються до встановленого часу (до наступного уроку, окрім випадків пов’язаних з форс-мажорними обставинами як відсутність світла, інтернету тощо). Роботи, що надіслані із запізненням, можуть не прийматись вчителем. Якщо обов’язкова робота виконувалась на онлайн-уроці, а учень був відсутній, учень не може претендувати на оцінку високого рівня за цю роботу.
10.Коли звучить сигнал повітряної тривоги, вчителі припиняють урок, повідомляють дітей про тривогу та необхідність сховатися в безпечному місці.
Всім приємного і успішного дистанційного навчання!
Правила поведінки здобувача освіти на уроці
1. Не відволікайся!
На уроці, особливо коли йде пояснення нового матеріалу, треба вести себе тихо і спокійно: не розмовляти і не відволікатися на сторонні речі. Якщо вам щось не зрозуміло або просто не розчули, піднявши руку, зверніться до вчителя.
2. Поважайте вчителя та інших здобувачів!
Бажаючи відповісти або вийти, обов’язково піднімайте руку. Звертаючись до когось, використовуйте ввічливі слова. Не перебивайте,коли хтось відповідає і не вигукуйте.
3. Дотримуйтесь правил техніки безпеки.
По кожній дисципліні вони свої, але основним для всіх є бути уважними при роботі з небезпечними предметами, біля вікон і дверей.
4. Порядок на столі.
Не допускайте безладу і наявності предметів, непотрібних для даного уроку (підручників, книг, іграшок та ін), які будуть вас відволікати від процесу навчання.
5. Не запізнюйтесь!
Запізнення на урок, навіть з поважної причини, відволікає вчителя та здобувача. Але якщо все-таки сталося: постукайте, вибачтеся і як можна швидше і тихіше сядьте на своє місце.
6. Вимикайте телефон.
Категорично заборонено користуватися мобільним телефоном під час уроку, щоб не відбулося неприємностей, краще перед початком занять його вимкнути.
7. Не їжте.
По-перше — це негарно, а по-друге — процес травлення не сумісний з розумовою діяльністю, тому були придумані великі перерви, на яких діти мають можливість спокійно перекусити.
8. Бережіть майно закладу освіти.
Не качайтесь на стільці, не малюйте на партах і в підручниках.
9. Слідкуйте за поставою.
Головною хворобою учня називають сколіоз , який розвивається при неправильній посадці, тому в класах висять пам’ятки і вчителі постійно нагадують, як треба сидіти.
10. Не підказуйте і не вигукуйте!
Підказуючи комусь, ви тільки заважаєте тим,хто відповідає, не даєте йому зібратися, подумати і дати відповідь. Коли здобувач не вивчив матеріал, ніякі підказки йому не допоможуть.
Пам’ятайте, погана поведінка на уроці призводить до незасвоєння матеріалу всім класом.